O wellness a SPA pobytech v kostce

O wellness a SPA pobytech v kostce

Wellness pobyty a masáže

Wellness jako životní styl

Wellnes má za cíl vést dobrý život a cítit se příjemně ve svém těle – znamená to o sebe pečovat a také se nechat opečovávat ve všech směrech, zevnitř i zvenčí. Wellness zahrnuje aktivní i pasivní aktivity, které pozitivně přispívají našemu zdraví, mládí, kondici, kráse a dobré psychické pohodě.

Dalo by se tedy všeobecně považovat wellness, za cestu k harmonickému vyvážení těla a duše.

Existuje nepřeberné množství wellness pobytů, které vám mohou nabídnout všechno, co ke své vnitřní harmonii potřebujete. Vzhledem k tomu, že wellness je určitá cesta a životní styl, můžete ho (a také byste měli) provozovat ve svém každodenním životě.

Wellness pobyty vám relaxaci velmi usnadní, jelikož se o vás postará profesionálně školený personál, který je schopný naladit se na vaše potřeby. Jeden víkendový wellness pobyt vám dokáže dodat pozitivní energii a elán na mnoho dní dopředu, takže investice do wellness pobytu = investice do zdraví.

SPA pobyty, odpočinek a relaxace

Sanitas Per Aqua, nebo-li zdraví vodou

SPA procedury v podstatě spadají pod wellness, neboť se jedná o příjemnou aktivitu, která má pozitivní vliv na naše zdraví i krásu. Jak už název napovídá, SPA procedury a kúry jsou přímo spojené s vodou.

Mezi nejčastější SPA procedury patří uvolňující koupele. Obvykle olejové, minerální, perličkové či koupele s různými přísadami. Vybrat si můžete z velké škály léčivých bylinek, půvabných květin, esenciálních olejů či mořských produktů.

SPA pobyty svým klientům slibují důkladné ošetření těla, odpočinek, uvolnění a především dobrý pocit.

Léčivou vodu bohatou na minerální látky, která vás bude doslova hýčkat, si můžete užít například na SPA pobytu v termálních lázních. Obzvlášť přínosné budou SPA procedury pro ty, kteří trpí nějakým onemocněním kůže.

Při SPA procedurách může relaxovat kdokoli, bez ohledu na věk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *