O wellness a SPA pobytech v kostce

O wellness a SPA pobytech v kostce

Wellness pobyty a masáže

Wellness jako životní styl

Wellnes má za cíl vést dobrý život a cítit se příjemně ve svém těle – znamená to o sebe pečovat a také se nechat opečovávat ve všech směrech, zevnitř i zvenčí. Wellness zahrnuje aktivní i pasivní aktivity, které pozitivně přispívají našemu zdraví, mládí, kondici, kráse a dobré psychické pohodě.

Dalo by se tedy všeobecně považovat wellness, za cestu k harmonickému vyvážení těla a duše.

Existuje nepřeberné množství wellness pobytů, které vám mohou nabídnout všechno, co ke své vnitřní harmonii potřebujete. Vzhledem k tomu, že wellness je určitá cesta a životní styl, můžete ho (a také byste měli) provozovat ve svém každodenním životě.

Wellness pobyty vám relaxaci velmi usnadní, jelikož se o vás postará profesionálně školený personál, který je schopný naladit se na vaše potřeby. Jeden víkendový wellness pobyt vám dokáže dodat pozitivní energii a elán na mnoho dní dopředu, takže investice do wellness pobytu = investice do zdraví.

SPA pobyty, odpočinek a relaxace

Sanitas Per Aqua, nebo-li zdraví vodou

SPA procedury v podstatě spadají pod wellness, neboť se jedná o příjemnou aktivitu, která má pozitivní vliv na naše zdraví i krásu. Jak už název napovídá, SPA procedury a kúry jsou přímo spojené s vodou.

Mezi nejčastější SPA procedury patří uvolňující koupele. Obvykle olejové, minerální, perličkové či koupele s různými přísadami. Vybrat si můžete z velké škály léčivých bylinek, půvabných květin, esenciálních olejů či mořských produktů.

SPA pobyty svým klientům slibují důkladné ošetření těla, odpočinek, uvolnění a především dobrý pocit.

Léčivou vodu bohatou na minerální látky, která vás bude doslova hýčkat, si můžete užít například na SPA pobytu v termálních lázních. Obzvlášť přínosné budou SPA procedury pro ty, kteří trpí nějakým onemocněním kůže.

Při SPA procedurách může relaxovat kdokoli, bez ohledu na věk.

Komentář k “O wellness a SPA pobytech v kostce”

  1. rojak napsal:

    U nás Wellness Hlučín je k dispozici plně klimatizovaný wellness, kde můžete nerušeně odpočívat ve vířivce a infrasauně. K tomu vám hraje relaxační hudba a ke koupeli dostanete třeba i láhev šumivého vína. Pokud se sem vypravíte se svou partnerkou, můžete si objednat balíček Romance s výzdobou a svíčkami.
    K dispozici jsou osušky a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vířivka disponuje 218 tryskami, chromaterapií s režimy barevných programů a ozonizátorem, který pečuje o hloubkovou dezinfekci vody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *