Vychutnejte si SPA pobyty na Severní Moravě

Vychutnejte si SPA pobyty na Severní Moravě

Věděli jste, že termální lázně Velké Losiny jsou vůbec nejstarší moravské lázně?

Jejich zbraní jsou přírodní léčivé prameny, které pomáhají na velkou škálu zdravotních potíží. Léčí nemoci pohybového aparátu, kožní, oběhové a také onkologické. Kromě profesionálních rehabilitací a léčebných pobytů nabízí také špičkové wellness pobyty s mnoha relaxačními procedurami.

Wellness hotel Bahenec vám zajistí klid a odpočinek

Na wellness pobytu v Bahenci máte možnost okusit pivní lázně – moderní lázeňskou SPA proceduru, která tkví v užití horké lázně s přísadou chmelového a bylinného extraktu. Dále wellness centrum nabízí různorodé masáže (masáž lávovými kameny, relaxační hydromasáž rukou), zábaly (pivní, medový) a také finskou saunu.

Další zařízení, které také nabízí SPA pobyty, je Lara Spa v Čeladné.

Jedná se o relaxační centrum, které vám díky svému vybavení poskytne dokonalý odpočinek. Na SPA pobytu můžete vyzkoušet bazén s masážní lavicí s množstvím trysek, vodní chrlič, protiproud, parní lázeň, finskou saunu, solnou jeskyni a v neposlední řadě také mnoho druhů masáží – kupříkladu masáž lávovými kameny.

Pokud si chcete kromě odpočinku dopřát i trochu luxusu, pořiďte si wellness pobyt v čtyřhvězdovém hotelu Ondrášův dvůr v Beskydech.

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samotném srdci Beskyd, takže zaručuje okouzlující okolní přírodu. Kromě toho je součástí hotelu nádherná zahrada s jezírky a letním bazénem. Voda ve venkovním bazénu je ohřívaná na +27°C a je k dispozici v závislosti na počasí, tedy přibližně od května do září. Načerpat novou energii můžete v sauně, konkrétně wellness hotel nabízí tři druhy – finskou, parní, infra. Mnoho druhů masáží od vysoce školeného personálu je samozřejmost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *