SPA na jižní Moravě aneb kam se vydat do lázní

SPA na jižní Moravě aneb kam se vydat do lázní

SPA pobyty se poslední dobou stávají čím dál tím populárnější, neboť se jedná o skvělý způsob relaxace a odbourání stresu. Tekoucí voda totiž působí velice uklidňujícím dojmem, což ve spojení s příjemnou hudbou vytvoří naprosto neopakovatelnou atmosféru, při které zapomenete na všechny každodenní starosti.

Víte, do kterého SPA hotelu na jižní Moravě se vydat?

SPA resort Lednice

Již podle prvních fotografií se jedná o báječný SPA resort, kde se vám dostane prvotřídní péče. Mimo moderně zařízených pokojů vás ohromí i jodová mořská voda, která patří k jedněm z nejkvalitnějších v celé Evropě. Využívat můžete i procedur elektroléčby nebo nejrůznějších masáží či zábalů.

SPA resort Lednice je vhodný nejen na spa procedury. Pokud se zde ubytujete, jste přímo v srdci Jižní Moravy a na dohled od krásného zámku Lednice.

Spa resort Lednice

Lázeňský hotel Perla

Největším lákadlem Lázeňského hotelu Perla je jodobromová minerální voda, která má velice blahodárné účinky na lidský organismus. Mimo to budete moci navštívit nejrůznější druhy koupelí, jež jsou samozřejmě pro SPA procedurytypické, například perličkové nebo vodní uhličité koupele.

K dispozici jsou také různé masáže a kosmetické centrum, kde můžete vyzkoušet luxusní kosmetiku.

Amande Wine Wellness Hotel

Naprostou lahůdkou tohoto hotelu v Hustopečích jsou originální koupele ve vinné pěně. Takovou možnost nemáte v žádném jiném konkurenčním zařízení. Mimo vína si při koupeli budete užívat také medu, jalovce s libavkou nebo meduňky a kozlíku. Samozřejmostí je i nabídka relaxačních masáží, z nichž k nejoblíbenějším patří vinné masáže s využitím lávových kamenů.

SPA pobyty na Jižní Moravě

Hotel Iris

Pokud toužíte po neobvyklé SPA proceduře, pak určitě navštivte Hotel Iris. Zde si totiž budete moci užít v masážní vaně s bylinkovou parní lázni. To je to nejlepší, co můžete pro svou unavenou psychiku udělat. Teplá voda vám pomůže s lepším prokrvením těla a zároveň vede k uvolnění ztuhlého svalstva. Odpočinkem v takové vodě odbouráte nejen stres, ale také spánkové problémy.

Na jižní Moravě najdete různé SPA hotely, ale ve všech si odpočinete a vyzkoušíte spa procedury pro zdraví. Všechny se ovšem budou starat o prvotřídní relaxaci, tudíž vám nabídnou tu nejlepší možnou péči.

2 komentáře k “SPA na jižní Moravě aneb kam se vydat do lázní”

  1. rojak napsal:

    SPA pobyty s wellness službami jsem už několikrát využil a nejen, že mají dobré ceny, ale i služby byly vždy bez problémů.

  2. lgku990 napsal:

    SPA pobyty taky občas využíváme, na jížní Moravě jsme nebyli, ale naposledy jsme byli na Slovensku v hotelu THERMIA PALACE, moc pěkné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *