Poznejte účinky 3D pulzní terapie

Poznejte účinky 3D pulzní terapie

Trápí vás bolesti? Hojí se vám špatně rány? Cítíte, že potřebujete vaše tělo regenerovat? Vsaďte na 3D pulzní terapii. Metodiky, která představuje vylepšený stupeň pulzní magnetoterapie, tolik ceněnou pro její skvělé účinky.

3D pulzní terapie Biomag – novinka

Pokud vás trápí nejen zmíněné obtíže, můžete si dnes pomoci i se speciálními přístroji. Jednou z metod je 3D pulzní terapie Biomag, jež představuje vylepšenou již tak chválenou pulzní magnetoterapii. Patentovaná metodika podporuje hojící proces, který vám ordinuje lékař. Vše je tak naprosto bezpečné, účinky klasické medikace se jen zvyšují. Magnetoterapie samotná ovlivňuje řadu chodů v našem těle. Má protibolestivé, spazmy uvolňující, protiotokové, detoxikační i hojící účinky. Působí proti zánětům a rozšiřuje krevní řečiště.

Magnetoterapeutické principy jsou poměrně složité. Různé biologické změny v našich tkáních se aktivují a stimulují působením nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole. Tento efekt vyvolává právě cílená 3D pulzní terapie Biomag. Pulzní magnetoterapie funguje na principu elektromagnetických pulzů, jež se z přístroje dostávají přes oblečení i lidskou kůži až k místu postižení (spasmus ve svalu, bolestivý obratel apod.). Záleží na hloubce místa bolesti a její intenzitě. Dle těchto faktorů se aplikuje léčba.

Efekty magnetoterapie

Společnost Biomag nabízí řadu přístrojů pro mnohostranné využití. Objednávat mohou jak kliniky, jimž se hodí velká, profesionální zařízení, tak domácí uživatelé, kteří ocení přenosné přístroje pro domácí využití. Existují také přístroje určené pro veterinární kliniky. Ano, také zvířatům může 3D pulzní terapie Biomag pomoci.

Efekty magnetoterapie mají široké rozpětí. Odblokování zatuhlých míst či kumulace endorfinů zbavují bolestí kloubů, a to i při artróze. Zabraňuje se rovněž efektu karpálního tunelu či se mírní bolesti při patních ostruhách. Zlepšení prokrvení zase pomáhá diabetikům a srovná se krevní tlak. Uvolnění spasmů zase odblokuje záněty či křeče.

Cena magnetoterapie je individuální, záleží na typu onemocnění a délce terapie. 3D pulzní terapie Biomag je inovativní metodou, která může zbavit potíží velmi příjemným způsobem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *