Když dotek léčí aneb dopřejte si zdravou masáž těla a zad

Když dotek léčí aneb dopřejte si zdravou masáž těla a zad

Lidé vyhledávají víkendové wellness pobyty či spa pobyty za účelem regenerace.

Když cítí, že potřebují dobít baterky a nabrat novou sílu do života. Na wellness pobytu vám profesionálně školený personál nabídne mnoho lákavých procedur. Jednou z těch nejklasičtějších a také nejoblíbenějších jsou masáže. Posviťme si na čtyři zajímavé metody masáží a jejich účinky.

Aromaterapeutická masáž

Tuto masáž můžete pro její oblíbenost a všestrannost nalézt v nabídce takřka každého wellness či SPA pobytu. Skýtá v sobě nespočet pozitivních účinků na naše tělo i duši – zmírňuje stres, dodává energii, zlepšuje kvalitu spánku, posiluje imunitní systém, uvolňuje svalové partie a v neposlední řadě také podporuje krevní a lymfatický oběh.

Konopná masáž

Konopná masáž příznivě působí proti akné, různým ekzémům a podrážděné pokožce. Dále také poskytuje úlevu při bolesti svalů a kloubů. V Třeboňském tříhvězdičkovém hotelu Zlatá Hvězda v rámci wellness či SPA pobytu tuto masáž provádí konopnou mastí, která obsahuje výtažek z bio konopí a je tak naprosto nezávadným účinným lékařským prostředkem.

Čínská masáž

Tato masáž se opírá o tradiční čísnkou medicínu a je založena na orientálním přístupu k tělu a zdraví. Její cíl je zlepšení toku energie uvnitř těla, což vede k nárůstu celkové vitality. Technicky je čínská masáž kombinací hmatů k uvolnění a stimulací energetických kanálů. Její působení je vidět okamžitě – léčená zóna silně zarudne a může nastoupit pálení. Její účinky jsou pozoruhodné – pomáhá při bolesti šíje, hlavy, nohou, zubů či při bolesti zad. Vyhledávají ji často lidé se žaludečními potížemi, neboť léčí žaludeční křeče. Dokonce údajně může pomoci při odvykání na kouření.

Anticelulitidní masáž

Tuto veskrze estetickou proceduru na wellness pobytu ocení především ženy, které touží po hedvábně hebké pokožce bez pomerančové kůže. Anticelulitidní masáž je jedna z mála účinných metod v boji proti celulitidě a účinek obvykle bývá viditelný již po první masáži. Nicméně pro zachování účinku se doporučuje ji absolvovat pravidelně. Špičkovou anticelulitidní masáž provádějí kupříkladu ve wellness hotelu Rezidence, nacházejícím se ve městě Nové Hrady, asi 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic.

Vyberte si wellness pobyt a relaxujte při masáži

Komentář k “Když dotek léčí aneb dopřejte si zdravou masáž těla a zad”

  1. rojak napsal:

    Když si jednou za čas zajedeme na nějaký wellness pobyt snažíme se ať je tam i nějaká ta masáž, protože mají velmi vysokou zdravotní účinnost. Odbourávají ztuhlost svalů, kloubů, bolesti zad, krční páteře a hlavy. Též odstraňují, celkovou svalovou únavu, vyčerpání a stres.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *