Jak vyčistit různé skvrny v domácnosti s přírodními prostředky

Jak vyčistit různé skvrny v domácnosti s přírodními prostředky

Jako matka dvou dětí jsem dlouho hledala něco účinného na skvrny

Můj partner hraje rekreačně nohejbal, a ten se hraje převážně na antuce. Samozřejmě, že v létě, aby mu nebylo moc horko a nesvítilo na něho příliš sluníčko, tak hraje ve světlém drese. Což znamená pro mě a mojí pračku neskutečný boj.
Do toho máme dvě děti jedno 5 měsíců a druhé 3 roky. Tady taky není nouze o skvrny.

Vyzkoušela jsem všechny možné prostředky na skvrny

Neříkám, že všechno stojí za dvě věci, ale po delší době, a nechápu proč, přestali působit. A jako každý ani já nechci, aby moje rodina chodila s flekatými věcmi. Nebo je neustále obměňovat za nové.

Pře několika měsíci jsem objevila značku EURONA CERNY

Tato firma dělá čistící produkty na úklid domácnosti, a to od podlahy po okna, ale i dětskou kosmetiku a dětské prostředky na myti nádobí nebo praní. Dále nabízí kosmetiku pro dospělé, kosmetiku a čistící produkty na auta, ale i naše různé přípravky pro domácí mazlíčky. Nabídka je opravdu široká.

Já mám osobně vyzkoušené některé produkty. Proto bych se chtěla s vámi o ně podělit

Prostředek na skvrny Agent.Prostředek na skvrny Agent.
Je to univerzální, multifunkční prostředek na odstranění skvrn s obsahem kyslíku. Dá se použít jak na předmáčeni, tak přímo do praní nebo na odstranění skvrn z koberce ale i z gauče. Skvrny od čokolády, zaschlá krev, přesnídávka, a další běžné skvrny. Já ho vyzkoušela na odsávačku hlenu. Určitě každá maminka, která tuto odsávačku má, ví jak se zašpiní hadička, která je její součástí, a to i přes to že, jí po každém použití umyji.  A ona je po použití Agenta jako nová.

Výborný je pohotovostní sprej na zrovna udělané skvrny.
Na čerstvě udělanou skvrnu nastříkám sprej a hodím do pračky. Nemusí se hned prát.

Další produkt, který jsem vyzkoušela je čistič pračky.
Tady stačí nasypat do bubnu pračky, zapnout na 60-90 stupňů a pračka je opravdu čistá.

Čistič grilů a trouby.
Tohle opravdu vyčistí snad všechno. Já ho nastříkala na venkovní stranu hrnce, mám je dost začouzené od ohně a ono to opravdu pustilo.

Pohotovostní žehlička, kdybych tady tuhle vychytávku neviděla na vlastní oči, vůbec bych tomu nevěřila.
Funguje to opravdu velice jednoduše. Na špinavé tričko nebo kalhoty nastříkáme pohotovostní žehličku a rukou uhladíme. Ono to opravdu funguje!
Občas určitě každý z nás jednou za čas vytáhne zmuchlané tričko ze skříně a co teď? Pracně vytahovat žehlicí prkno a žehličku, než to vyžehlíte no jejda. Já nyní vezmu pohotovostní žehličku, nastříkám, vyhladím a je to. Otázka 1 minuty.

Většina těchto čisticích prostředků je koncentrát, což znamená, že se ředí v určitém poměru. Výhoda těchto produktů je, že si je můžete namíchat podle svých představ. Budete li potřebovat silnější čistič na větší skvrny nebo naopak na slabší na běžný úklid. Také vydrží delší dobu.

Mám pro vás slevu 20% . Při prvním nákupu zadáte heslo: 420-6859946215 do kolonky “mám vstupní heslo pro hosta od poradce EURONA
Tato sleva vám automaticky zůstane i při dalším nákupu, není jednorázová. Eva.

Zde si můžete prohlédnout nabídku

Komentář k “Jak vyčistit různé skvrny v domácnosti s přírodními prostředky”

  1. rojak napsal:

    Takové prostředky a tipy na ně jsou velice užitečné, že se o nich někdo vůbec doví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *